Informace o počasí poskytuje server in-pocasi.cz

Dne 26. 4. se na hřišti v době

od 15 do 19 hod. uskuteční prezentace zahradních travních

sekaček v rámci SWARDMAN TOUR. Přijďte si vyzkoušet na vlastní kůži, jak sekají vřetenové sekačky Swardman.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Osobní členství - 27 000,-Kč

Je určeno pro soukromé fyzické osoby a je doživotní. Povinností majitele tohoto členství je uhradit roční klubový příspěvek a roční greenfee.

Rodinné členství - 45 000,-Kč

Je obdobou osobního členství, kterého mohou využívat manželé a jejich děti. Je doživotní. Povinností majitelů tohoto členství je uhradit roční klubový příspěvek a roční greenfee.

Juniorské členství - 3 000,-Kč

Je určeno pro mládež do věku 18 let a pro studující do 26 let. Povinností majitele tohoto členství je uhradit roční klubový příspěvek a roční greenfee. Po dosažení stanoveného věku lze juniorské členství na základě dosaženého handicapu transformovat na členství osobní.

Druhé členství - 5 000,-Kč

Je určeno pro fyzické osoby, které již vlastní osobní členství v jiném golfovém klubu, je doživotní. Povinností majitelů tohoto členství je uhradit roční klubový příspěvek a roční greenfee.

Roční členství - 10 000,-Kč

Je určeno pro soukromé fyzické osoby. Tento druh členství zaručuje veškerá práva a povinnosti člena klubu v průběhu jedné sezóny již bez úhrady dalších poplatků.

 

Firemní členství

Je určeno výhradně pro firmy a společnosti nebo jejich právní nástupce a k dispozici jsou následující možnosti:

Zlaté firemní členství - 200 000,-Kč

Hodnotou tohoto členství je možnost odběru 12-ti členských klubových karet, z toho 6 osobních a 6 přenosných. Povinností tohoto členství je minimální odběr 6-ti klubových karet ročně, které zajišťují veškerá práva a povinnosti člena klubu.

Stříbrné firemní členství - 140 000,-Kč

Hodnotou tohoto členství je možnost odběru 8 členských klubových karet, z toho 4 osobní a 4 přenosné. Povinností tohoto členství je minimální odběr 4 klubových karet ročně, které zajišťují veškerá práva a povinnosti člena klubu.

Bronzové firemní členství - 75 000,-Kč

Hodnotou tohoto členství je možnost odběru 4 členských klubových karet, z toho 2 osobní a 2 přenosné. Povinností tohoto členství je minimální odběr 2 klubových karet ročně, které zajišťují veškerá práva a povinnosti člena klubu.